ThinkStation P330 – duża moc w atrakcyjnej cenie

Kiedy typowy sprzęt komputerowy to za mało, potrzebna jest stacja robocza. Urządzenia takie dają większe możliwości i charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością. Przy poszukiwaniach takiego sprzętu wiele osób rozejrzy się w produktach z serii ThinkStation P. To urządzenia o uznanej renomie.

Jaka jest stacja robocza ThinkStation P330

Kiedy typowy sprzęt komputerowy to za mało, potrzebna jest stacja roboczaThinkStation P330 to sprzęt firmy Lenovo, zapewniający dużą moc i mający atrakcyjną cenę. Kosztuje tyle, ile komputer z solidnym wyposażeniem. To ekonomiczna wersja stacji roboczej. W klasycznej obudowie, czyli typu Tower, zawarto podzespoły, dzięki którym Lenovo ThinkStation P330 to urządzenie charakteryzujące się wysoką wydajnością. Sprosta różnym zadaniom wymagającym dużej mocy obliczeniowej. Może służyć przy różnych wymagających zadaniach np. z zakresu inżynierii czy nauk ścisłych. Tę stację roboczą można też zakupić na potrzeby przedsiębiorstwa. ThinkStation P330 to urządzenie mające i wiele innych zalet. Wymienić wśród nich można chociażby:

Lenovo ThinkStation P330 – wyposażenie

Stacja robocza oferowana jest z różnymi podzespołami. W zależności od potrzeb można wybrać wersję najprostszą albo mocniejsze. Poszczególne wersje wyróżnia np. ilość pamięci RAM. Może być jej 8 GB, a może i dużo więcej. Gdyby zakupiony model okazał się w przyszłości za słaby pod tym względem, można rozbudować pamięć RAM do 64 GB. Poszczególne modele różnią także: pojemność dysku i procesor. Maksymalne wersje procesorów to 8. generacja Intel Core i typ i7 oraz Xeon E-2100. Za grafikę w Lenovo ThinkStation P330 odpowiadać może karta NVIDIA Quadro P4000, jeśli wybierze się taki wariant wyposażenia. Są także różne możliwości w odniesieniu do systemu operacyjnego. Jeżeli zna się i ceni Windows 10 Pro, to można na takim pracować. Stacja obsługuje do 6 monitorów.

Ekonomiczna wersja stacji roboczej oferuje wiele, kiedy jest to sprzęt Lenovo. W ThinkStation P330 spodoba się relacja ceny do możliwości i mocy. Nie może się też nie spodobać duża ilość opcji wyboru. Klasyczna obudowa pozwala łatwo rozbudowywać stację roboczą, gdyby pojawiła się potrzeba, aby coś zmienić.

 

Obraz z news.lenovo.com