Laptop dostosowany do Twoim potrzeb

Zajmujesz się szeroko rozumianym biznesem? Często jesteś w biegu? Żyjesz od wyjazdu do wyjazdów? Dla wszystkich tych, co prowadzą mobilne życie Dell Vostro 5590 to duże ułatwienie (www.kuzniewski.pl). 

Gabaryty – Twoja walizka Ci podziękuję

Nasz Dell Vostro 5590 to laptop o dość przystępnej wadzeNasz Dell Vostro 5590 to laptop o dość przystępnej wadze. Jego waga to niecałe 2 kg. Dzięki czemu z Dell Vostro 5590 pomieścić ważne dokumenty bez obciążenia dla kręgosłupa. W Dell Vostro 5590 warto wspomnieć kilka słów o wymiarach. Niewielki rozmiar Dell Vostro 5590 to zasługa niewielkiego 15 calowego ekranu. Dzięki czemu sprzęt może być bardzo mobilny. Spokojnie możesz go przewieźć w torbie na A4.

Dysk twardy – serce Dell Vostro 5590 o sporej wydajności

Dell Vostro 5590 masz możliwość skorzystania z dysku o napędzie SSD. Standardowa pojemność dysku twardego to 256 GB. Jednak jeśli potrzebujesz czegoś szybkiego zawsze jest możliwość zmiany pojemności na większy. Konfiguracji możesz dokonać również w rodzaju napędów.

Pamięć – Twój największy sojusznik w pracy.

Dla osób pracujących Dell Vostro 5590 robi za małą koparkę bazy danych. Laptop to urządzenie, które jest wstanie zmieścić 8GB Twoich danych. Pamięć RAM to format DDR4. Jeśli potrzebujesz większej ilości pamięci RAM zawsze możesz dokonać konfiguracji sprzętu. W Dell Vostro 5590 możesz skorzystać z wolnego banku pamięci. Laptop do celów biznesowych może spokojnie obsługiwać pamięć do 35 GB.

Ekran – widoczność jest w cenie

Technologia Dell Vostro 5590 pozwala na dobrą jakość obrazu. Sprzęt została wyposażony w 15-calowy ekran. Monitor o rozdzielczości 1920 x 1080 pozwala na oglądanie ulubionych filmów czy seriali. Warto dodać, że przeglądając strony internetowe oraz filmy korzystasz z jakości Full HD.

Niezbędne wloty oraz inne akcesoria

Podróżniczy Dell Vostro 5590 posiada kilka niezbędnych wlotów do podpięcia Twoich ulubionych urządzeń. Od firmowej ładowarki po sprzęt typu telefon. Możesz skorzystać z 4 portów USB w standardzie 3.0 oraz uniwersalnego łącza HDMI (https://pl.wikipedia.org/wiki/HDMI) do podpięcia pod każdy telewizor.

Business obraz autorstwa yanalya - www.freepik.com