Nowy laptop dla siostry

W życiu każdego człowieka istnieją osoby, które są bardzo ważne bądź mniej ważne. W moim życiu są także osoby, które są bardzo ważne. Jedną z najważniejszych osób jest moja siostra, która potrzebowała nowego laptopa z powodu awarii starego sprzętu.

Z racji wykonywanego zawodu przez moją siostrę (tester manualny) laptop nie mógł należeć do najsłabszychZ racji wykonywanego zawodu przez moją siostrę (tester manualny) laptop nie mógł należeć do najsłabszych, przez co siostra miała ogromny problem z wyborem odpowiedniego sprzętu.

Z racji wykonywanego przeze mnie zawodu, jakim jest specjalista informatyk mam dobrą znajomość sprzętu, także tego który nie jest wykorzystywany w firmie gdzie pracuje. Doskonałym wyborem na idealny laptop był Lenovo ThinkPad P53.

Jaki system operacyjny jest dla mnie odpowiedni?

Właściwy laptop to nie tylko sprzęt, lecz też oprogramowanie, które pozwala w idealny sposób na wykorzystanie sprzętowych możliwości laptopa.

Wybrany laptop dla mojej siostry posiada najnowszy system operacyjny Windows 10, od producenta Microsoft. Ten sam system wykorzystywany jest w firmie siostry, dzięki czemu nie istnieje potrzeba na poszukiwanie nowych narzędzi do tworzenia testów.

Ale czy to będzie wszystko? Dla mojej siostry jak i dla mnie kluczowe jest bezpieczeństwo, a dzięki szyfrowanemu dyskowi bezpieczeństwo jest większe.

To co potrzeba w laptopie

Laptop Lenovo stanowi perfekcyjne połączenie wydajności z mobilnością, dzięki czemu laptop może być wykorzystywany także w pracy. Niski pobór energii w połączeniu z jednymi z najnowszych podzespołów pozwala na bezkompromisową wydajność, która jest kluczowa w testowaniu oprogramowania.

Największą zaletą laptopa prócz jego wydajności jest jego mobilność. Prowadząc testy, siostra jest w stanie pracować zarówno w domu jak i w pociągu podczas drogi do pracy, dzięki czemu znacząco ułatwia sobie późniejsze zadania.

Obraz autorstwa news.lenovo.com