Mobilny i bardzo wydajny ThinkPad T14s

Osoby, które często pracują poza biurem, potrzebują odpowiedniego sprzętu. Nie powinien dużo ważyć i musi być poręczny. Kiedy laptop potrzebny jest biznesmenowi lub innej wymagającej osobie, to sama mobilność nie wystarczy. Musi być także funkcjonalny i wydajny. Jeśli takiego sprzętu się potrzebuje, to warto zwrócić uwagę na nowość marki Lenovo.

ThinkPad T14s – elegancja i mobilność

Grupa ThinkPad T to zaawansowany technologicznie sprzęt biznesowyGrupa ThinkPad T to zaawansowany technologicznie sprzęt biznesowy. To oznacza, że nowość, czyli ThinkPad T14s, jak i inne laptopy z tej grupy, jest elegancki. Robi wrażenie profesjonalizmu, a jego obudowa jest dobrej jakości. Laptop ten jest jednym z najlepszych, gdy ważna jest mobilność sprzętu. Lenovo ThinkPad T14s jest poręczny, nie waży dużo i ma długo działającą baterię. Matryca ma przekątną 14 cali. Jest matowa. Zapewnia dobrej jakości obraz. Laptop jest jeszcze smuklejszy niż poprzednik, czyli ThinkPad T490s.

Co z wydajnością mobilnego laptopa?

Ten laptop nie zawiedzie. Zastosowano w nim najnowsze rozwiązania technologiczne. Z dużą dbałością potraktowano kwestie związane z ochroną prywatności. Ma funkcję Privacy Guard. Lenovo ThinkPad T14s otrzymał mocne podzespoły, więc umożliwia szybką i płynną pracę. Łączy w sobie mobilność z wydajnością. Można w nim znaleźć:

Laptop ThinkPad T14s do biura i w podróż

Zaletą laptopa jest bogaty zestaw portów. Matryca w wersji IPS dostępna jest w dwóch rozdzielczościach. Może to być Full HD albo WQHD. Ten klasyczny zaawansowany technologicznie laptop pod każdym względem jest ponadprzeciętny. Lenovo ThinkPad T14s umożliwia komfortową pracę w biurze. Sprawdzi się też w czasie wyjazdu służbowego.

By z wyboru takiego laptopa mieć maksimum zadowolenia, warto zainteresować się możliwymi jego wersjami. Do wyboru jest nie tylko różna rozdzielczość ekranu. Można dopasować do swoich potrzeb pojemność dysku oraz ilość pamięci RAM. To laptop mobilny o znakomitej wydajności.

Obraz autorstwa: www.lenovo.com