Lenovo ThinkBook – nowa seria laptopów

ThinkBook to nowa grupa laptopów Lenovo. W zamyśle twórców mają być one atrakcyjne dla osób prowadzących małe i średnie firmy. Zadbano i o dobrą wydajność, i o to, by ThinkBooki były znakomitym sprzętem dla rozrywki. Jako przystało na laptopy dla firm, seria ta elegancko się prezentuje. Znajdzie się w nich różne usprawniające i przyspieszające pracę rozwiązania.

Podstawowe informacje o serii ThinkBook

ThinkBook to nowa grupa laptopów LenovoLaptopy są eleganckie i jednocześnie oryginalne. Przyciągają spojrzenia. Obudowa z aluminium zapewnia dobrą wytrzymałość i wysoką jakość sprzętu. W grupie Lenovo ThinkBook znajdują się dwa modele z różną wielkością ekranów. W modelu ThinkBook 13s znajduje się ekran 13,3 cala. Drugi model 14s to laptop z ekranem 14-calowym. Jeden i drugi model to laptopy smukłe, nieduże i lekkie. Zawiasy umożliwiają odsunięcie obu części laptopa o 180 stopni, czyli rozłożenie go na płasko. Taka możliwość się spodoba, tak samo, jak i cienkie ramki przy ekranie.

Lenovo ThinkBook – podzespoły

Sprzęt ma sporo rozwiązań i funkcji, które czynią go atrakcyjnym. Jest też wydajny, więc pracuje się na nim płynnie i szybko. W laptopach ThinkBook zawarto:

Dla kogo przeznaczone są laptopy ThinkBook

Nowe laptopy Lenovo przeznaczone są dla małych i średnich firm. Zadbano o bezpieczeństwo plików. Są rozwiązania umożliwiające usprawnienie pracy. Dobra wydajność sprawia, że Lenovo ThinkBook to sprzęt, który sprawdzi się w pracy. Laptopy znajdą swoich odbiorców wśród osób, dla których praca i rozrywka są równie ważne. Ich atuty to czysty, wyrazisty dźwięk oraz doskonałej jakości grafika. Spodobają się osobom młodym oraz każdemu, kto lubi nowoczesne rozwiązania, wyrazistość laptopów oraz funkcje rozrywkowe.

Tworząc nową grupę laptopów, myślano o konkretnej grupie odbiorców. Takich, którzy startując z biznesem, chcą mieć solidny biznesowy sprzęt, ale zarazem oryginalny i służący rozrywce. To idealne urządzenia dla biznesmenów oraz dla nowych, niewielkich firm. Dzięki Lenovo ThinkBook praca jest szybsza, sprawniejsza, ale też bardziej przyjemna (więcej). Kiedy, w czasie wolnym, ma się ochotę na chwilę rozrywki, to sprzęt zadowoli nawet bardzo wymagające osoby.

 

Obraz z lenovo.com